Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nadbużanka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Nadbużanka

Nadbużanka,lubelskie

140 000 zł6 807 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlano-rolnych o łącznej powierzchni 6807m2 i wymiarach 29 x 234m. Działki są płaskie, częściowo porośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Chełm

Chełm(Nadbużanka + 23 km)

549 000 zł130,87 m² 4 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ul. Wschodniej w Chełmie, usytuowany na działce o powierzchni 774 m w spokojnej i cichej okolicy. Nieruchomość posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm(Nadbużanka + 23 km)

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem miejsca z przeznaczeniem pod paczkomat, zlokalizowanym przy dworcu w Chełmie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stanisławów

Stanisławów(Nadbużanka + 3 km)

178 000 zł21 100 m² 8,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka o powierzchni 21100 mkw. (2,11 ha), w pierwszej linii zabudowy, w malowniczej okolicy, położona ok. 3 km od Woli Uhruskiej w miejscowości Stanisławów. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,52 m² 4 941,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ulicy Piotra Skargi 1 44,5 m2 Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Parypse(Nadbużanka + 22 km)

150 000 zł2 252 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Parypse gm. Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Chełm(Nadbużanka + 23 km)

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

4 pokoje | 69 m2 | 1 piętro | ul. Szymanowskiego | Chełm + garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 1 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Chełm(Nadbużanka + 23 km)

193 500 zł30,49 m² 6 346,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30,5 m | 1 piętro | Chełm | ul. Mickiewicza | świetna lokalizacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,5 m położona na 1 piętrze w budynku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Chełm

Dyrekcja Dolna,Chełm(Nadbużanka + 23 km)

350 000 zł44,70 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, i Piętro - Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design, jakość i chcesz uniknąć stresu związanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Dyrekcja Dolna,Chełm(Nadbużanka + 23 km)

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Piotra Skargi, chełm Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m2, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Nadbużanka

Nadbużanka,lubelskie

54 500 zł1 090 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

0% prowizji od kupującego Do sprzedania działka w Woli Uhruskiej usytuowana w malowniczej lokalizacji przy starym dorzeczu Bugu, na którym znajduje się chronione kąpielisko. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nadbużanka

Nadbużanka,lubelskie

54 500 zł1 090 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okuninka

Okuninka(Nadbużanka + 22 km)

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Domek w Okunince 5 min od Jeziora Białego i centrum Na sprzedaż domek letniskowy położony w Okunince, w sektorze IV, w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij